Aktualności

Słodka rocznica programu edukacyjnego „Zainstaluj się”

07/12/2012

Nowy rok akademicki przyniósł nam rozszerzenie grona patronów programu edukacyjnego „ZainSTALuj się”, dlatego też i na targach pracy odwiedziliśmy tym razem aż cztery uczelnie – Akademię Górniczo-Hutniczą, Politechnikę Śląską, Wrocławską i Krakowską. W ostatnich tygodniach wyłoniliśmy również studentów tych uczelni, którzy zasilili grupę ambasadorów ArcelorMittal.
Targi pracy stanowią okazję do nawiązania kontaktu ze studentami zainteresowanymi rozwojem swojej kariery zawodowej w branży hutniczej. W tym roku szczególną niespodziankę przygotowaliśmy dla uczelni, które są z nami od początku działania programu – z okazji 5. rocznicy programu „ZainSTALuj się” studentów AGH i Politechniki Śląskiej częstowaliśmy gigantycznym tortem urodzinowym upieczonym w naprawdę wielkim piecu!
- Targi dają nam możliwość bezpośredniej rozmowy z przyszłymi inżynierami, a co za tym idzie dowiedzenia się, co sami studenci wiedzą i myślą o naszej firmie - mówi Małgorzata Kowalska z zespołu rekrutacji.
Z licznego grona chętnych studentów w październiku wybraliśmy 16 ambasadorów ArcelorMittal. Więcej o inicjatywach programu edukacyjnego oraz o programie stażowym „ZainSTALuj się” na www.zainstalujsie.pl

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem