Aktualności

Słonecznie i radośnie- tak było na naszych piknikach firmowych

01/07/2016

Od kilku lat stałym punktem w naszym hutniczym kalendarzu są pikniki z okazji  Dnia  Hutnika połączone z Dniem Dziecka. W tym roku 4 czerwca bawiliśmy się w Sosnowcu, 18 czerwca w Krakowie, a 25 czerwca – po raz pierwszy – w Zdzieszowicach.  

Pierwsi piknikowicze na stadionie KS Hutnik w Sosnowcu Zagórzu, na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie czy w Parku Zabaw i Wypoczynku w Zdzieszowicach pojawili się tuż przed godziną 15. Przybywali całymi rodzinami.
We wszystkich piknikach w sumie bawiło się blisko 10 tyś osób.
Jako że od kilku lat Dzień Hutnika połączony jest z Dniem Dziecka oczywiście dużo atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Dla nich też przygotowano specjalne karty aktywności, na których, za wykonanie poszczególnych konkurencji  zbierali punkty. Karty te brały udział w losowaniu nagród.

A jakie to były prace? Bardzo przyjemne: korzystanie z przygotowanych atrakcji   dmuchanych zjeżdżalni i zamków, toru przeszkód dla młodszych i starszych czy eurobungee, na którym można było wybijać się wysoko w górę i robić najróżniejsze akrobatyczne ewolucje. Dzieciaki mogły też przejechać się ciuchcią, pomalować buźkę w przeróżne barwy lub po prostu bawić się pod okiem animatorów. Przygotowano też konkurencje ruchowe dla dorosłych i wiele konkursów. Można więc było wykazać się wiedzą m.in. w konkursie WCM, 40-lecia Huty Katowice i ogólnej wiedzy o firmie.

Dzieci miały okazję obejrzeć z bliska policyjny radiowóz i motocykl, a policjanci chętnie rozmawiali z nimi o bezpieczeństwie na drodze. Dzięki uprzejmości naszej zakładowej straży pożarnej mogły też zajrzeć do środka wozu strażackiego.

Pikniki są okazją do spędzania czasu wspólnie z rodziną, ale również z kolegami z pracy. W tym roku gwiazdą muzyczną hutniczych pikników był Andrzej Krzywy i zespół De Mono. Artysta zaśpiewał nie tylko swoje stare przeboje, takie jak: Statki na niebie, Kochać inaczej czy Póki na to czas, ale i te z najnowszego albumu.

Pikniki zakończyły się efektownymi pokazami sztucznych ogni.    

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem