Aktualności

Spotkanie konsultacyjne ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej

01/02/2017

31 stycznia odbył się pierwszy, pilotażowy panel interesariuszy ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej. Uczestniczyli w nim przedstawiciele lokalnych władz, instytucji i organizacji pozarządowych. Celem spotkania było poznanie opinii i rekomendacji dotyczących roli ArcelorMittal Poland w regionie oraz wskazanie tematów społecznych, przy których uczestnicy zaangażowanie firmy uważają za wskazane.

Niecodzienna forma spotkania

Spotkanie było prowadzone przy wykorzystaniu zasad międzynarodowego standardu dialogu z interesariuszami AA1000SES. Standard ten określa takie zasady organizacji spotkania i dalszych kroków po spotkaniu, które pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu i stworzenie przyjaznych warunków dyskusji. Oznacza to m.in., że spotkanie prowadzą doświadczeni moderatorzy, którzy nie są  pracownikami organizatora. Rolą organizatora  - ArcelorMittal Poland - jest uważne słuchanie uczestników, bez prawa głosu.

Co dalej?

Wyrażone w trakcie panelu interesariuszy opinie i rekomendacje działań zostaną przekazane bezpośrednio zarządowi ArcelorMittal Poland. Wnioski ze spotkania pomogą ArcelorMittal Poland w rozwijaniu najbardziej potrzebnych działań w zakresie współpracy z interesariuszami w regionie Dąbrowy Górniczej

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem