Aktualności

Spotkanie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland

08/06/2016

Po raz pierwszy w tym roku, 1 czerwca w Dąbrowie Górniczej, spotkali się  członkowie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland, aby omówić najistotniejsze tematy z obszaru zrównoważonego rozwoju.

Wśród gości pojawili się dwaj nowi członkowie Rady: Geert Verbeeck, dyrektor generalny ArcelorMittal Poland i Wojciech Kozak, dyrektor BHP.

Tematem dominującym była ochrona środowiska i wyzwania stojące przed naszą firmą oraz plan działań z nimi związany. Podsumowano również dotychczas zrealizowane projekty społeczne. Wśród najważniejszych znalazł się Półmaraton Dąbrowski (ponad 1500 uczestników), którego sponsorem tytularnym po raz pierwszy była nasza firma. Wspomniano również o pomocy dla Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie, projekcie odwadniania terenów w Sławkowie oraz ponad 160 komputerach przekazanych w formie darowizny różnym instytucjom na terenie Śląska, Małopolski i  gminy Zdzieszowice.

Kolejne spotkanie Rady odbędzie się na początku czwartego kwartału tego roku.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem