Aktualności

Spotkanie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland

04/11/2014

3 listopada po raz drugi w tym roku spotkali się członkowie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland. Tym razem dyskusje dotyczące tego obszaru toczyły się w oddziale krakowskim. Zaprezentowano raport Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland za rok 2013, podsumowano dotychczas zrealizowane projekty i zaprezentowano wstępny plan na rok 2015. Część spotkania została również poświęcona na omówienie wolontariatu pracowniczego, który dzięki wsparciu coraz większej liczby osób staje się popularny wśród pracowników ArcelorMittal Poland. Rada w składzie: Sanjay Samaddar (Prezes Zarządu ArcelorMittal Poland), Stefan Dzienniak (prezes HIPH), Antoni Tajduś (kierownik Katedry Geomechaniki, Budownictwa i Geotechniki na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH), Teresa Godoj (dyrektor Biura BHP ArcelorMittal Poland), Jacek Woliński (dyrektor Biura Energetyki i Ochrony Środowiska ArcelorMittal Poland), Jerzy Goiński (przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej), Karolina Muza (szef Zespołu Odpowiedzialności Biznesu) oraz Magdalena Kuśmierz (specjalista ds. Odpowiedzialności Biznesu) po raz kolejny podzieliła się pomysłami na wzmocnienie obecności ArcelorMittal Poland wśród społeczności lokalnych.

Zachęcamy do przeczytania naszego raportu CR.

poland.arcelormittal.com/fileadmin/content/odpowiedzialny_biznes/raporty/2013/ArcelorMittal%20Poland_raport%20CR%202013.pdf

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem