Aktualności

Spotkanie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland

21/12/2016

14 grudnia w Dąbrowie Górniczej, odbyło się drugie w tym roku spotkanie  Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland. Tematem najszerzej dyskutowanym na spotkaniu były kwestie środowiskowe oraz plany i wyzwania, jakie stoją przed firmą w tym obszarze. Członkowie Rady zgodnie podkreślili konieczność dialogu ze społecznościami lokalnymi, przekazywanie rzetelnych informacji oraz odpowiadanie na pytania mieszkańców. Jak poinformowała Sylwia Winiarek, rzecznik prasowy firmy na styczeń przyszłego roku planowane jest spotkanie z kluczowymi interesariuszami firmy z Dąbrowy Górniczej. Sesja przeprowadzona zostanie w oparciu o standard CSR AA1000.

Podczas rady omówione zostały również kwestie bezpieczeństwa oraz projekty społeczne i wolontariat. Kolejne spotkanie odbędzie się pod koniec drugiego kwartału 2017 roku.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem