Aktualności

Spotkanie Rady Odpowiedzialności Biznesu

07/06/2017

Po raz pierwszy w tym roku, 5 czerwca w Dąbrowie Górniczej, spotkali się członkowie Rady Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland. Do tego grona dołączyła Magdalena Soboń-Stasiak, oficer ds. zgodności (Compliance Officer). Wśród poruszanych tematów dominowało bezpieczeństwo i kwestie środowiskowe.

Członkowie Rady podzielili się również swoimi doświadczeniami z Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w którym brali udział, reprezentując naszą firmę podczas różnych paneli tematycznych. Nasz głos pojawił się między innymi w dyskusjach o systemie handlu emisjami czy potrzebie nowych uregulowań dotyczących kwestii pracowniczych, które powinny w większym stopniu odpowiadać na potrzeby zarówno pracodawcy, jak i pracownika.

Ponadto zapoznali się z nową formą dialogu społecznego podjętą przez naszą firmę. Dialog w formie spotkań prowadzonych według międzynarodowego standardu AA1000 jest dużym wyzwaniem, dlatego niewiele firm się na niego decyduje. ArcelorMittal Poland jest w awangardzie.

- Decydując się na ten standard po raz kolejny udowodniliśmy, że wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych interesariuszy – mówi Karolina Muza-Adamiec, szef Odpowiedzialności Biznesu w naszej firmie.  

Kolejne spotkanie Rady zaplanowane jest w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem