Aktualności

Srebrny Listek CSR dla ArcelorMittal Poland

18/06/2021

Nasza firma kolejny raz została wyróżniona Srebrnym Listkiem CSR w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu organizowanego przez redakcję „Polityki” przy wsparciu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Listki CSR to wyjątkowy tytuł, przyznawany polskim firmom, które w swojej codziennej działalności opierają się o najlepsze lokalne i globalne praktyki zarządcze oraz na poziomie strategicznym stosują międzynarodowe standardy w zakresie CSR.

- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni w najbardziej prestiżowym zestawieniu dotyczącym CSR w Polsce, tym bardziej, że w tegorocznej, jubileuszowej edycji, organizatorzy odnotowali rekordową liczbę zgłoszeń. To wyróżnienie potwierdza, że planując nasze działania, idziemy w dobrym kierunku. Zawsze staramy się działać w oparciu o najwyższe standardy, co – jak widać – doceniają również organizatorzy wydarzenia. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie Kapitule oraz wszystkim zaangażowanym w promowanie idei zrównoważonego rozwoju – mówi Karolina Muza-Adamiec, szefowa Odpowiedzialności Biznesu, Różnorodności i Employer Brandingu w ArcelorMittal Poland.

W imieniu naszej firmy nagrodę odebrała Agnieszka Gałka-Woźniak, dyrektor rozwoju pracowników.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem