Aktualności

TOP Employers Polska 2011 ArcelorMittal Poland w gronie najlepszych pracodawców

30/03/2011

ArcelorMittal Poland znalazł się w gronie 20 najlepszych pracodawców w Polsce, które w tym roku uzyskały tytuł „Top Employers Polska 2011”. Organizacja osiągnęła najwyższe wyniki w takich dziedzinach jak świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy.

Projekt Top Employers prowadzony jest corocznie Certyfikat trafia wyłącznie do tych organizacji, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie HR. W drodze obiektywnego, opartego na faktach badania Instytut CRF określa, czy dana organizacja spełnia wymogi i kwalifikuje się do prestiżowego certyfikatu Top Employers.Podczas badania oceniane są wszystkie decydujące obszary zarządzania działem HR w uczestniczących w projekcie organizacjach. Szczegółowo sprawdzane są istotne elementy, praktyki i polityki w takich kategoriach jak: wynagrodzenia i benefity, szkolenia i rozwój, możliwości kariery zawodowej, warunki pracy i kultura organizacyjnafirmy.

 

Spośród zgłoszonych  600 organizacji, 360 zostało zakwalifikowanych do procesu certyfikacji i  tylko 20 najlepszych otrzymało tytuł Top Employers 2011.

 

- Certyfikat Top Employers wzmacnia nasz wizerunek jako pracodawcy, jest wyrazem uznania dla osiągnięć firmy w dziedzinie polityki personalnej. Pozwala nam też na zdiagnozowanie obszarów, których ocena była niższa i porównanie się z innymi, czołowymi firmami – podkreśla Andrzej Wypych, dyrektor personalny i członek Zarządu ArcelorMittal Poland, który 17 marca podczas uroczystości wręczenia nagród w Warszawie odebrał statuetkę TOP Employers 2011 dla naszej firmy. Od tego momentu przez rok, możemy posługiwać się uzyskanym tytułem.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem