Aktualności

Top Employers Polska 2012. Ponownie w gronie najlepszych pracodawców

19/03/2012

ArcelorMittal Poland  jest jedną z 32 organizacji, które w tym roku otrzymały tytuł Top Employers Polska 2012. Jak wykazało niezależne badanie Instytutu CRF firma ArcelorMittal Poland oferuje swoim pracownikom wyjątkowe warunki pracy.

Zbadane organizacje oceniono, posługując się następującymi kategoriami: świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz kultura organizacyjna firmy. Certyfikat Top Employers Polska 2012 przyznano tylko tym organizacjom, które spełniły surowe kryteria badania. Organizacja ArcelorMittal Poland uzyskała szczególnie wysokie wyniki w obszarze świadczeń podstawowych i rozwoju kariery zawodowej.

Magdalena Kusik, Country Manager Top Employers Polska: - Wyjątkowa polityka i praktyka HRM polskich Top Employers pokazuje, że ich priorytetem jest zarządzanie talentem. Pracownikom oferuje się nie tylko to, co interesuje ich w danym momencie, ale również to, co pomoże im przygotować się do następnego kroku w swojej karierze wewnątrz firmy. Top Employers Polska 2012 jasno pokazują, że doceniają swoich pracowników i dbają o nich.

Teresa Godoj,  dyrektor Biura BHP i Ochrony potwierdza to stwierdzenie. „ArcelorMittal Poland daje możliwości rozwoju na każdym szczeblu i szansę na znalezienie własnego miejsca. To, że zaczyna się pracę w danym dziale, nie znaczy, że nie można się przekwalifikować. W krótkim czasie można się tu wiele nauczyć. Mając inicjatywę i pomysły, ma się możliwość wdrażania ich w życie, bo organizacja otwarta jest na nowe rozwiązania”.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem