Aktualności

Trwa nabór wniosków do programu grantowego "Działamy lokalnie" w Dąbrowie Górniczej

13/03/2019

ArcelorMittal Poland oraz Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej zapraszają do udziału w kolejnej edycji programu grantowego "Działamy lokalnie" 2019. W programie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

Na tę edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł, a wysokość grantu może wynieść od 5 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Zgłaszane projekty powinny mieścić się w jednym z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja i sport amatorski. Granty powinny zostać wykorzystane na konkretny projekt, wyszczególnione działanie, poszerzenie działalności czy zaproponowanie mieszkańcom czegoś nowego. Nie mogą natomiast zostać przeznaczone na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. na opłacenie bieżących rachunków). 

Termin składania wniosków upływa 12 kwietnia. Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty do 10 maja. 

Dokumenty dotyczące programu znajdziesz poniżej klikając w poszczególne dokumenty:

Regulamin
Wniosek
Sprawozdanie

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32-776 75-30 lub adresem e-mail: bogumila.plesinska@arcelormittal.com

Serdecznie zapraszamy! 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem