Aktualności

Tytuł Lidera Małopolski 2009 dla Krakowskiego Oddziału ArcelorMittal

05/03/2010

Krakowski Oddział ArcelorMittal Poland S.A. otrzymał tytuł Lidera Małopolski 2009 w jubileuszowej, 10. edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, któremu przewodniczy Kazimierz Barczyk. Konkurs „Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2009 w Małopolsce - Lider Małopolski” odbywa się pod patronatem marszałka województwa, prezydenta Krakowa i wojewody małopolskiego. Kapituła konkursu wyróżniła najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, inwestycje infrastrukturalne, a także ekspansywne firmy z Małopolski

W uroczystości wręczenia dyplomów, która odbyła się 1 marca 2010 r. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa wzięli udział: wojewoda małopolski Stanisław Kracik, wiceprezydent Krakowa Kazimierz Bujakowski i senator Stanisław Bisztyga. ArcelorMittal Poland reprezentowana była przez dyrektora Jacka Wolińskiego, który w imieniu prezesa zarządu Sanjaya Samaddara odebrał wyróżnienie. Obecni byli także dyrektorzy Jadwiga Kołkowska, Jerzy Kmiotek, Janusz Kantor, Jan Staniewski, Krzysztof Oleś, Grzegorz Lukas oraz inżynierowie z walcowni zimnej. Właśnie za projekt modernizacji walcowni zimnej ArcelorMittal uzyskał tytuł Lidera.

W liście gratulacyjnym przekazanym prezesowi S. Samaddarowi marszałek województwa Marek Nawara podkreślił, jak ważna dla lokalnych społeczności jest rola społecznie odpowiedzialnego biznesu. Tak właśnie postrzegany jest w Krakowie ArcelorMittal Poland – jako inwestor uczestniczący w rozwoju miasta. „Mam nadzieję, że staniecie się przykładem dla innych firm, a Wasze pozytywne doświadczenie będzie bodźcem do coraz to nowszych inicjatyw na rzecz regionu….Tytuł Lider Małopolski 2009 jest z pewnością uwieńczeniem dotychczasowych działań firmy. To również motywacja  do dalszej pracy nad doskonaleniem pewnych mechanizmów, które umożliwiają firmom działania poprawiające jakość produktów oraz pozwalają funkcjonować w złożonym otoczeniu gospodarczo-społecznym” - czytamy w liście od marszałka.

Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, Kazimierz Barczyk, nazwał nawet inwestorów „dobrodziejami”, zwracając przy tym uwagę, jak bardzo – za sprawą faktów - zmieniło się nastawienie do inwestorów w ciągu ostatnich kilku lat.

Doceniając rolę liderów jako lokomotyw rozwoju, wojewoda S. Kracik przypomniał, by kreując i wspomagając rozwój Małopolski dostrzegać i wykorzystywać wszystkie jej atuty, a przede wszystkim ogromny potencjał ludzki.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem