Aktualności

W gronie Firm Przyjaznych Społeczności Lokalnej

10/01/2017

ArcelorMittal Poland otrzymał nominację do tytułu Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej. Zostaliśmy zgłoszeni przez Centrum Wolontraiatu MOPS w Sosnowcu i Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Nadzieja na Dom”.

Z obiema instytucjami współpracujemy w ramach realizowanych projektów społecznych, podejmując działania na rzecz społeczności lokalnych. Wspólnie również promujemy wolontariat wśród pracowników naszej firmy. W obu instytucjach jako wolontraiusze działają nasi pracownicy – mówi Karolina Muza, szef zespołu odpowiedzialności biznesu..

Gala Dobrych Inicjatyw to impreza mająca na celu uhonorowanie osób, które niosą pomoc innym oraz przyczyniają się do poprawy jakości życia społeczności lokalnej. Tegoroczna Gala odbyła się 9 grudnia w sosnowieckiej „Muzie”.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem