Aktualności

W gronie najlepszych pracodawców po raz trzeci

01/03/2013

ArcelorMittal Poland ponownie znalazł się w gronie firm wyróżnionych tytułem Top Employers Polska. Jak wykazało niezależne badanie, przeprowadzone przez Instytut CRF, ArcelorMittal Poland wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Firma wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników i przez kolejny rok będzie miała prawo posługiwać się znakiem Top Employers Polska.
Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, właśnie skończył tegoroczne badania polityki HRM oraz praktyk wielu polskich pracodawców. ArcelorMittal Poland należy do wąskiego grona organizacji, które otrzymały certyfikat Top Employers Polska 2013.
Monika Roznerska, dyrektor personalny ArcelorMittal Poland zaznacza: “Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.  Jesteśmy przekonani, że kariera w ArcelorMittal Poland to dobry wybór. Wychodząc z założenia, że to człowiek tworzy rzeczywistość, dbamy o każdego pracownika, oferując różne możliwości rozwoju, w tym jasną ścieżkę awansu, dodatkowe szkolenia i atrakcyjne wynagrodzenie. Otrzymując po raz trzeci certyfikat Top Employers Polska 2013 dowiedliśmy, że rozwój naszych pracowników i stworzenie wyjątkowego miejsca pracy jest naszym strategicznym celem, a nie tylko doraźnym pomysłem. Potwierdzają to też różne inne nagrody, które zdobywamy w tym obszarze”.
Badane organizacje zostały ocenione w następujących obszarach: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy. Certyfikat Top Employers otrzymały wyłącznie te firmy, które spełniły surowe kryteria badania.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem