Aktualności

Wizyta marszałka Bronisława Komorowskiego w dąbrowskim oddziale ArcelorMittal Poland

01/06/2010

Pełniący obowiązki prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej marszałek Sejmu Bronisław Komorowski odwiedził dąbrowski oddział ArcelorMittal Poland. W poniedziałek, 31 maja marszałek, przed wizytą na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, spotkał się z Zarządem firmy i przedstawicielami organizacji związkowych w Dąbrowie Górniczej.

Rozmawiał m.in. z prezesem ArcelorMittal Poland Sanjayem Samaddarem, który przedstawił marszałkowi wyniki i sytuację firmy oraz pokazał proces ciągłego odlewania stali.  – Jestem pod wrażeniem;  widać ogromny przyrost nowoczesności i efekty inwestycji przeprowadzonych w ramach prywatyzacji – ocenił marszałek podczas wizyty w dąbrowskiej stalowni.

- Gratuluję tych przedsięwzięć. Cząstką sukcesu inwestorów jest także ogólny sukces polskiej gospodarki, jakim jest utrzymanie wzrostu gospodarczego. Mam nadzieję, że postęp procesów prywatyzacyjnych, wzmacniając konkurencję, jednocześnie zwiększy szansę na coraz nowocześniejsze działanie w obszarze gospodarczym – dodał na zakończenie ponadgodzinnej wizyty w dąbrowskim zakładzie ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem