Aktualności

X Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland już w ten weekend

05/04/2017

Wielkimi krokami zbliża się X edycja Półmaratonu Dąbrowskiego, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Firma ArcelorMittal Poland, podobnie jak w roku ubiegłym, została sponsorem tytularnym.

-Promocja zdrowia i aktywnego stylu życia jest jednym z obszarów naszej działalności odpowiedzialnego biznesu, dlatego bardzo nas cieszy, że bieganie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Półmaraton w Dąbrowie Górniczej stał się jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez miasta, dlatego zdecydowaliśmy się uczestniczyć w nim jako sponsor tytularny– mówi Karolina Muza, szef Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy dobrej zabawy.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem