Aktualności

XII Półmaraton ArcelorMittal Poland zakończony sukcesem

15/04/2019

1248 biegaczy i 205 miłośników nordic walkingu wystartowało w XII Półmaratonie Dąbrowskim ArcelorMittal Poland, który odbył się 14 kwietnia. Jak co roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Uczestnicy, wśród których było bardzo wielu pracowników ArcelorMittal Poland przebiegli ponad 21 kilometrów lub pokonali z kijkami dystans 5 km. Wszystko w rejonie pięknych i malowniczych jezior Pogoria. 

ArcelorMittal Poland po raz kolejny był partnerem głównym imprezy, która wpisała się kalendarz imprez sportowych w regionie. Cieszymy się, że tak wielu miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu wybiera właśnie tę imprezę. 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem