Aktualności

XII Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland – zapisz się i pobij swój życiowy rekord

28/01/2019

Ponad 21 kilometrów trasy biegowej wśród pięknych krajobrazów, albo 5 kilometrów marszu nordic walking. Obydwa wyzwania z korzyścią dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Wyzwanie przyjęte? Jeśli tak, widzimy się 14 kwietnia na Półmaratonie Dąbrowskim ArcelorMittal Poland.

Zapisy do dwunastej edycji tego prestiżowego biegu i marszu nordic walking w Dąbrowie Górniczej już trwają. Po raz kolejny ArcelorMittal Poland jest sponsorem tytularnym imprezy, która jest największym wydarzeniem sportowym w regionie. 

Na XII Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland organizowany przez Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej można się zapisać do 5 kwietnia wypełniając formularz rejestracyjny tutaj: zapisy.sts-timing.pl/432/.

Biegacze, którzy wybiorą zmagania w półmaratonie wystartują o godz. 11 sprzed stadionu w Ujejscu. Metę biegu przewidziano przed halą „Centrum”. Z kolei uczestnicy marszu nordic walking przemaszerują z Pogorii III również pod halę. 

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 1250 zawodników, a wśród nich było blisko 350 mieszkańców Dąbrowy Górniczej. 

W tym roku liczymy na rekord! CSiR ustalił limit 1500 biegaczy i 200 uczestników w kategorii nordic walking. Do zobaczenia na starcie!  
 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem