Aktualności

Za nami Pikniki Stalowych Pokoleń

14/06/2010

Kilka tysięcy osób świętowało Dzień Hutnika i Dzień Dziecka podczas Pikników Stalowych Pokoleń zorganizowanych 12 czerwca przez ArcelorMittal Poland w Sosnowcu i Krakowie.

Kontynuując wieloletnią tradycję uroczystego świętowania Dnia Hutnika, ArcelorMittal Poland zorganizował dla swoich pracowników oraz mieszkańców Sosnowca i Krakowa specjalne imprezy. Pikniki Stalowych Pokoleń, połączone w tym roku z obchodami Dnia Dziecka, zgromadziły na sosnowieckim stadionie „Górnika” oraz na boiskach przy krakowskim AWF-ie kilkutysięczną publiczność. Wieczorem emocje rozgrzały występy Boney M. i Varius Manx.

„Hutnictwo jest jedną z nielicznych branż, która może pochwalić się tym, że pracują w niej całe pokolenia. Wieloletnią tradycję hutniczą należało uczcić także w tym roku, stąd pomysł zorganizowania Pikników Stalowych Pokoleń, łączących obchody Dnia Hutnika oraz Dnia Dziecka” – powiedział Sanjay Samaddar, prezes ArcelorMittal Poland, który uczestniczył wraz z hutnikami i ich rodzinami w pikniku w Krakowie.

Olimpiada na wesoło, konkursy rodzinne, występy karaoke i pokazy trupy cyrkowej to tylko niektóre z atrakcji, które dla gości pikników zorganizował ArcelorMittal. Murawę boisk pokryły kolorowe zjeżdżalnie, karuzele i stanowiska do zabaw dla dzieci. Obchody zostały zwieńczone koncertami. W Krakowie wystąpił Varius Manx, a dla mieszkańców Sosnowca i okolic zagrał zespół Boney M.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem