Aktualności

ZainSTALuj się po raz siódmy

08/07/2015

Wraz z końcem roku szkolnego 2014/2015 podsumowaliśmy 7. edycję programu edukacyjnego ZainSTALuj się. „Szczęśliwa siódemka” rzeczywiście okazała się pomyślna i 3 lipca - tym razem w kameralnym gronie reprezentantów szkół partnerskich -  mogliśmy się pochwalić naszymi sukcesami.

Ostatnie lata pracy nad programem ZainSTALuj się przyniosły duże zmiany. Nie zapominając o studentach, naszą uwagę skoncentrowaliśmy na uczniach szkół technicznych i zawodowych i to właśnie z myślą o nich  zaplanowaliśmy gros naszych działań edukacyjnych. Niewątpliwie na plus ostatniej edycji zaliczyć trzeba wyłonienie w ramach szkół partnerskich nauczycieli-koordynatorów, którzy stali się osobami pierwszego kontaktu dla zespołu ZainSTALuj się.  

W kontekście tych zmian 7. edycję programu postanowiliśmy podsumować w wąskiej grupie dyrektorów szkół i koordynatorów. Było to okazją do otwartej dyskusji i szczerej wymiany refleksji nad wspólną pracą w minionym  roku.

Tradycyjnie już na ręce dyrektorów  złożyliśmy podziękowania i dyplomy „Szkoły przyjaznej biznesowi”. Karolina Muza, szef Zespołu Odpowiedzialności Biznesu podsumowała również wsparcie finansowe dla szkół – w ostatnich miesiącach nasza firma doposażyła pracownie zawodowe i multimedialne w szkołach partnerskich na łączną kwotę 240 000 zł.

Na zakończenie przygotowaliśmy dla gości specjalną niespodziankę – przejazd kolejką górską. I to bez konieczności wstawania z własnego, wygodnego krzesła! Umożliwiła nam to nowa technologia odwzorowania wirtualnej rzeczywistości -  hełm Oculus. Atrakcja ta była zapowiedzią naszych działań w nowym roku szkolnym. Dzięki specjalnej aplikacji już jesienią uczniowie będą mogli odbywać wirtualny spacer po hali dąbrowskiego wielkiego pieca.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem