Aktualności

Zajrzyj za bramę krakowskiej huty

30/08/2017

16 i 17 września przez dwa dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami będzie można zwiedzić Nową Hutę wzdłuż i wszerz. Poznać miejsca niedostępne na co dzień, historię i sekrety dzielnicy.  
Organizatorem akcji jest Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Oddział Dzieje Nowej Huty, a – obok innych nowohuckich instytucji kulturalnych – w akcję w tym roku włącza się ArcelorMittal Poland.

Przy okazji Zajrzyj do Huty będzie można zajrzeć za bramę krakowskiej huty.
W sobotę 16 września  o godz.  9 i  11 – zaplanowano zwiedzanie krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland oraz zapoznanie się z procesem produkcji w walcowniach gorącej i zimnej (nowa linia ocynkowania). To najnowsze inwestycje w krakowskiej hucie. Zapisy na ten punkt programu zajrzyj do huty rozpoczną się 1 września!
Uczestnicy muszą mieć ukończone 15 lat.Wstęp na teren huty tylko w długich spodniach i pełnym obuwiu na płaskiej podeszwie. Wszyscy zwiedzający otrzymają kaski, fartuchy i okulary. Na terenie huty obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania.   Zapisy: tel. 12 426 50 60, e-mail: info@mhk.pl lub e-rezerwacja: bilety.mhk.pl/rezerwacja/wydarzenie.html
Przy zapisach należy podać imię, nazwisko, PESEL.

Więcej informacji na stronie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w zakładce Zajrzyj do huty.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem