Aktualności

Zakończyła się VI edycja programu ZainSTALuj się

03/07/2014

25 czerwca w dąbrowskim oddziale ArcelorMittal Poland odbyła się finałowa gala VI edycji programu edukacyjnego ZainSTALuj się. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele dyrekcji firmy, partnerskich uczelni, biur karier, szkół i miast.

Do tegorocznych partnerów programu należały 4 uczelnie wyższe – Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Śląska, Politechnika Wrocławska i Politechnika Krakowska – oraz 7 lokalnych technicznych szkół średnich i zawodowych.

W tej edycji programu aktywny udział wzięło niemal 250 uczniów i 1100 studentów. Młodzieży szkolnej zaproponowaliśmy m.in. udział w seansach edukacyjnych w kinach, warsztatach umiejętności miękkich czy dodatkowych zajęciach przygotowujących  do matury. Studenci mogli korzystać z lektoratów języka angielskiego, całodziennych warsztatów kompetencyjnych, a także brali udział w wizytach w oddziałach naszej firmy. Za równo do studentów, jak  i do uczniów kierowaliśmy aktywności online – edukacyjne gry zręcznościowe, konkursy i quizy.   

 

Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców międzyszkolnego turnieju ArcelorMittal Game, którym okazała się drużyna z Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej. Nagrodą w rozgrywkach była wycieczka do Warszawy, na którą cała kasa wybierze się już jesienią.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem działań realizowanych w ramach VI edycji programu edukacyjnego ZainSTALuj się.

http://www.zainstalujsie.pl/fileadmin/content/raporty/2014/katalog_2.pdf

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem