Aktualności

Zasłużony dla województwa śląskiego

09/09/2011

ArcelorMIttal Poland został wyróżniony złotą „Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego” w kategorii osoba prawna.
W imieniu Zarządu naszej firmy, 28 sierpnia w Promnicach w czasie uroczystości Śląskiej Gali BCC, dyplom odebrał Stefan Dzienniak, dyrektor ds. relacji zewnętrznych, środowiska i projektów specjalnych. 

Wyróżnienie to nadawane jest uchwałą Kapituły Odznaki Honorowej, składającej się z Radnych Sejmiku Województwa Śląskiego jako wyraz uznania za działalność przyczyniającą się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.

- Przyznanie prestiżowej złotej „Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Śląskiego” jest dla nas wielkim sukcesem. Kapituła nagrodziła nasza firmę za całokształt działalności, zwracając szczególną uwagę na zrealizowane przez nas inwestycje, systematyczne działania proekologiczne zmniejszające oddziaływanie naszych zakładów na środowisko, a także projekty społeczne prowadzone w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Cieszymy się, że członkowie Kapituły docenili  nasze zaangażowanie w budowaniu dobrych relacji ze społecznością lokalną – podkreśla Stefan Dzienniak.


Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem