Aktualności

Zbiórka elektrośmieci zakończona!

08/10/2010

24 września podczas zbiórki elektrośmieci w ramach Akcji Sprzątania Świata w ArcelorMittal Poland udało nam się zebrać 2 370 kg elektrośmieci i 47 kg zużytych baterii!

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy!

Przypominamy, że zgodnie z polskim prawem zobowiązani jesteśmy oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w specjalnie utworzonych punktach. Sieć tych punktów w Polsce jest coraz większa i ciągle się rozwija. Adresy bez większego problemu można znaleźć w Internecie.

Elektrośmieci można także oddać do sklepu, ale tylko przy zakupie nowego sprzętu tego samego typu. Obowiązuje zasada „1 za 1” - kupując nową lodówkę, można oddać do sklepu starą. Konsument ma także prawo do nieodpłatnego oddania zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego w punkcie serwisowym, jeżeli naprawa sprzętu jest niemożliwa lub nieopłacalna.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem