Aktualności

Zbiórka elektrośmieci!

27/06/2011

28 czerwca (wtorek) do specjalnie rozstawionych przez REMONDIS kontenerów będzie można bezpłatnie oddać prywatny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
Kontenery na elektrośmieci będą się znajdować w okolicy głównych bram oddziałów w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Hucie Królewskiej.

Do udziału w akacji zachęcamy pracowników ArcelorMittal Poland, spółek zależnych i społeczności lokalne. Do kontenerów można wrzucać wszystkie przestarzałe, zepsute sprzęty zasilane za pomocą prądu elektrycznego lub baterii. Zarówno sprzęt, jak i baterie muszą być pozbawione opakowania – pudełek, toreb, reklamówek. Wyjątek stanowi sprzęt, który może łatwo ulec uszkodzeniu, np. żarówki, świetlówki.  Do osobnych pojemników będzie można wrzucać także baterie.
Zebrany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zostanie w sposób bezpieczny zdemontowany i poddany odzyskowi w liniach technologicznych REMONDIS.  

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.
Wspólnie posprzątajmy nasze mieszkania z elektrośmieci!

Biuro Ochrony Środowiska
Biuro Odpowiedzialności Biznesu i Komunikacji
Biuro BHP i Ochrony

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem