Aktualności

Zdzieszowice: zdobądź grant w ramach programu "Działamy lokalnie"

06/02/2020

ArcelorMittal Poland oraz Gmina Zdzieszowice zapraszają do udziału w Programie grantowym "Działamy lokalnie", który dedykowany jest organizacjom pozarządowym działającym na rzecz mieszkańców Gminy Zdzieszowice.

Składane projekty powinny mieścić się w jednym z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja i sport amatorski. Granty powinny zostać wykorzystane na konkretny projekt, konkretne działanie, poszerzenie działalności czy zaproponowanie jej beneficjentom czegoś nowego, nie mogą natomiast zostać przeznaczone na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. na opłacenie mediów).

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł, a wysokość grantu może wynieść od 3 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Termin składania wniosków upływa 13 marca. Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz Gminy Zdzieszowice rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty. Wyniki zostaną ogłoszone do 3 kwietnia.

Dokumenty dotyczące programu:

Regulamin

Wniosek

Sprawozdanie

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32-776 7954 lub adresem e-mail: magdalena.kusmierz@remove-this.arcelormittal.com

Zapraszamy!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem