Aktualności

Złoty Listek CSR POLITYKI dla ArcelorMittal Poland

17/04/2019

Wyróżnienie dla najbardziej odpowiedzialnych i zaangażowanych społecznie firm trafiło do ArcelorMittal Poland! Otrzymaliśmy Złoty Listek CSR od tygodnika Polityka, który wspólnie z Deloitte wśród największych firm w Polsce przeprowadził ankietę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

W tym roku ankietę, opracowaną według normy ISO2600, wypełniło 111 przedsiębiorstw. Ocenie podlegały takie obszary jak: prawa człowieka, ład korporacyjny, ochrona środowiska, zachowania wobec pracowników, uczciwość biznesowa i zaangażowanie społeczne oraz dbałość o klienta.

W tegorocznej, ósmej edycji Listków CSR Polityki, wyróżniono 73 firmy: 41 Białym, 19 Srebrnym i 13 Złotym Listkiem CSR.

Firmy te poważnie podchodzą m.in. do spraw związanych z budowaniem kapitału ludzkiego, bezpieczeństwem i ochroną danych, ale także budują relację ze społecznością lokalną i ograniczają swój wpływ na środowisko naturalne.

- W ubiegłym roku zostaliśmy nagrodzeni Srebrnym Listkiem, a w tym roku zasłużyliśmy na Złoty. To pokazuje, że nasze wysiłki, które wkładamy w działania związane ze zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością biznesu, dają wymierne efekty. Podejmujemy kolejne wyzwania i nie stoimy w miejscu. Konsekwentnie idziemy ścieżką, którą obraliśmy, za cel stawiając sobie dbałość o zrównoważony rozwój – mówi Magdalena Kuśmierz z Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem