Aktualności

Zmiana adresu siedziby krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland

02/10/2020

Krakowska huta ArcelorMittal Poland będzie miała nowy adres. Siedziba spółki pod Wawelem od teraz nie będzie już mieścić się przy ul. Ujastek, a przy nowo powstałej ulicy – Tadeusza Sendzimira.

Budynek administracyjny krakowskiej huty znajduje się przy bramie wjazdowej nr 2, od strony ul. Mrozowej. Do tej pory dojeżdżało się do niego bezimienną przecznicą, co stanowiło problem dla odwiedzających zakład – adres ul. Ujastek 1 prowadził bowiem do bramy głównej oddziału.

Dzięki naszym staraniom Rada Miasta Krakowa przyjęła uchwałę o nadaniu nazwy uliczce prowadzącej do budynku administracyjnego.

Od teraz siedziba krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland mieści się przy ul. Tadeusza Sendzimira 1.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem