Aktualności

Zmiany w składzie Zarządu i Rady Nadzorczej ArcelorMittal Poland

26/02/2019

Rada Nadzorcza zatwierdziła dzisiaj zmiany w składzie Zarządu ArcelorMittal Poland. Wcześniej dokonane zostały zmiany w samej Radzie.

Po objęciu stanowiska dyrektora ds. personalnych i systemów informatycznych w ArcelorMittal Europe - wyroby płaskie, Sanjay Samaddar ustąpił ze stanowiska prezesa Zarządu ArcelorMittal Poland. Będzie jednak nadal wspierał działania spółki, gdyż objął stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej ArcelorMittal Poland.

Geert Verbeeck, do niedawna dyrektor generalny i wiceprezes Zarządu, został powołany na stanowisko prezesa Zarządu ArcelorMittal Poland, a Czesław Sikorski - wiceprezesa Zarządu. Ponadto do Zarządu spółki dołączyli dyrektorzy zarządzający odpowiedzialni za trzy obszary produkcyjne - surowcowy, wyrobów płaskich i wyrobów długich.

Miło mi powitać Hervégo, Tomasza i Bogdana w Zarządzie ArcelorMittal Poland. Wierzę, że fakt, iż będą teraz podejmowali decyzje na najwyższym szczeblu władz naszej firmy, pozwoli zwiększyć poczucie odpowiedzialności i przyniesie dodatkową wartość dla naszej spółki – mówi Geert Verbeeck.

Nowy skład Zarządu ArcelorMittal Poland przedstawia się następująco:

  1. Geert Verbeeck, prezes Zarządu i dyrektor generalny

  2. Czesław Sikorski, wiceprezes Zarządu

  3. Tomasz Dziwniel, członek Zarządu

  4. Bogdan Mikołajczyk, członek Zarządu

  5. Hervé Mouille, członek Zarządu

  6. Adam Preiss, członek Zarządu

  7. Tomasz Ślęzak, członek Zarządu

Chciałbym podziękować wszystkim w ArcelorMittal Poland za ich wkład pracy i wsparcie, które okazali mi podczas mojej kadencji rozpoczętej w 2009 roku. Były to lata niezwykłych inwestycji i transformacji, dzięki którym zmieniliśmy kształt polskiego hutnictwa. Lata, które zawsze będę cenił – komentuje Sanjay Samaddar. Cieszę się, że akcjonariusze dali mi przywilej kontynuowania relacji z ArcelorMittal Poland na stanowisku przewodniczącego Rady Nadzorczej. Nadal będę wspierał grupę, współpracując z władzami i sektorem publicznym. Cieszę się, że przekazuję stanowisko prezesa Zarządu Geertowi Verbeeckowi, który przez ostatnie 4 lata był dyrektorem generalnym i wiceprezesem Zarządu ArcelorMittal Poland, i który doskonale zna działalność firmy. Geertowi i nowym członkom Zarządu życzę powodzenia – dodaje.

Więcej o członkach zarządu tutaj: https://poland.arcelormittal.com/o-nas/#c197

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem