Zobacz więcej poniżej

O nas

ArcelorMittal jest największym i najnowocześniejszym producentem stali w Polsce skupiającym prawie 50% krajowego potencjału produkcyjnego oraz największym producentem koksu w Europie.


Dzięki temu zaliczamy się do kluczowych eksporterów na rodzimym rynku. W naszych 6 oddziałach umiejscowionych w woj. śląskim, małopolskim i opolskim pracuje ponad 10 tysięcy osób.

 

  • Produkujemy cenione wyroby długie, takie jak kształtowniki (w tym grodzice), szyny (w tym szynę o długości 120 metrów) i akcesoria kolejowe oraz obudowy górnicze wykorzystywane w budownictwie, transporcie szynowym i przemyśle wydobywczym.
  • Wyroby płaskie, wykorzystywane przez przemysł motoryzacyjny, AGD i budowlany.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”