transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Kariera

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

Najczęściej zadawane pytania

Jak złożyć aplikację?
W przypadku aplikacji na określoną ofertę pracy aplikuj wypełniając formularz, do którego przekieruje Cię hasło „aplikuj tutaj” umieszczone w treści ogłoszenia.

Jeśli nie znajdujesz ogłoszenia, na które chciałbyś aplikować, a chcesz zostawić swoje dokumenty aplikacyjne do wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnych z reprezentowanym przez Ciebie profilem, możesz skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Najbardziej poszukiwani kandydaci
Ze względu na profil naszej firmy najczęściej szukamy osób na stanowiska produkcyjne takie jak: elektryk, automatyk, mechanik, ślusarz. Ważne są dla nas dodatkowe umiejętności, kwalifikacje i  kursy, przede wszystkim jednak szukamy osób sumiennych, podchodzących odpowiedzialnie do swoich obowiązków. Dokładny profil kandydata uzależniony jest od miejsca pracy, na które jest on poszukiwany.

Jaki poziom j. angielskiego jest wymagany?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu, dlatego od kandydatów  na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość słownictwa technicznego jest dodatkowym atutem.

Co, jeśli w chwili obecnej nie ma oferty na stanowisko, którym jestem zainteresowany?
Zachęcamy do przesłania aplikacji mimo to. Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować, gdy tylko pojawi się oferta zgodna z Twoimi kwalifikacjami i oczekiwaniami. 


Co, jeżeli dane, które zawarłem w aplikacji, uległy zmianie?
Jeśli Twoje dane ulegną zmianie, zachęcamy do ponownego przesłania dokumentów, co pozwoli nam zaktualizować Twoje dane. Szczególnie ważne jest to w przypadku zmiany danych kontaktowych, które pozwalają na zaproszenie kandydata spełniającego wymagania stanowiska do kolejnych etapów rekrutacji.

Czy firma prowadzi praktyki dla uczniów i studentów, czy też jej oferta skierowana jest tylko do osób z doświadczeniem zawodowym?
Tak, organizujemy praktyki. Skierowane one są do studentów III, IV i V roku szkół wyższych oraz uczniów szkół technicznych. Można je odbywać przez cały rok, a czas ich trwania zależy od wymagań studenta i ucznia oraz opiekuna praktyki. Praktyki są bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę naszego programu „ZainSTALuj się” - www.zainstalujsie.pl

Gdzie znajdę informację o praktykach i pracach dyplomowych pisanych na podstawie danych ArcelorMittal Poland?

Wszystkie informacje znajdują się w zakładce „Praktyki" i "Prace dyplomowe” na stronie www.zainstalujsie.pl. Znajdziesz tam regulamin praktyk i udostępniania materiałów do prac dyplomowych oraz informacje, jak aplikować na praktyki oraz kiedy oczekiwać informacji zwrotnej.

Czy mogę ubiegać się o pracę, jeżeli jestem studentem?
Oczywiście, jeśli tylko spełniasz wszystkie niezbędne kryteria, a praca nie będzie kolidowała z zajęciami na uczelni. Musisz jednak pamiętać, że większość ofert uwzględnia pełnoetatowy wymiar pracy, co oznacza pracę 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu.

 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie wpisz je tutaj