Gotowi na rozpoczęcie kariery w ArcelorMittal Poland?

Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy, ponieważ pracujemy z najlepszymi. W ArcelorMittal Poland możesz liczyć na swobodę kształtowania własnej kariery wśród pasjonatów. U nas będziesz się rozwijać czerpiąc wiedzę i inspiracje od doświadczonych mentorów, koleżanek i kolegów po fachu!

Gotowi na rozpoczęcie kariery w ArcelorMittal Poland?

Etapy rekrutacji

 

1 Przesłanie aplikacji

Wszystkie dostępne ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz w sekcji Oferty pracy. Zapoznaj się z nimi i zaaplikuj na interesującą Cię ofertę przez naszą platformę rekrutacyjną.

2 Rozmowa kwalifikacyjna

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z osobą z działu rekrutacji oraz menedżerem – Twoim potencjalnym przełożonym. Większość naszych spotkań rekrutacyjnych ma charakter zdalny i odbywa się za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych.

3 Test

W przypadku niektórych stanowisk kandydaci mogą zostać poproszeni o wykonanie testów online, np. sprawdzających poziom znajomości języków programowania.

4 Rozmowa z dyrektorem

W zależności od Twojej przyszłej roli w naszej firmie, możesz spodziewać się także dodatkowego spotkania z dyrektorem, aby porozmawiać o szerszej perspektywie związanej z naszą potencjalną współpracą.

5 Decyzja

Informację zwrotną przekażemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

6 Zatrudnienie

Witamy w naszych szeregach! Przed Tobą już tylko onboarding i ciekawa praca wśród pasjonatów.

Nie zwlekaj – aplikuj i dołącz do ArcelorMittal Poland.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych ofertach pracy? Skontaktuj się z zespołem ds. rekrutacji:

Zespół Mobilności i Rekrutacji:

Adriana +48 668 860 159

Joanna +48 539 196 830

Kasia +48 880 571 159

Magda +48 882 340 599

Paweł + 48 608 086 360

Staże:

Wiktoria +48 664 472 513

 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”