Inwestycje prośrodowiskowe

Ograniczanie wpływu na środowisko naturalne to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do produkcji z uwzględnieniem wpływu zakładów przemysłowych na otoczenie, dlatego intensywnie pracujemy nad minimalizacją naszego oddziaływania na jakość środowiska.

Nasze wyzwania

Od początku naszej działalności w Polsce zrealizowaliśmy szereg inwestycji, które pozwoliły nam wyraźnie ograniczyć emisje do powietrza i zredukować oddziaływanie na nasze otoczenie. Od 2004 roku zainwestowaliśmy w nasze zakłady ponad 8,5 miliardów złotych, rozwijając po drodze wiele projektów przynoszących korzyści środowiskowe. Dzięki temu ograniczyliśmy we wszystkich naszych zakładach emisje dwutlenku węgla o ok. 58 proc. a pyłów o ok. 82 proc.

Zobacz nasze inwestycje

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”