Warto być z nami

Z perspektywy pracowników

Benefity

Inspirujące szkolenia
Podejmujemy wiele działań i inicjatyw szkoleniowych, które mają na celu podnoszenie efektywności osobistej oraz kompetencji naszych pracowników - w tym umiejętności menadżerskich oraz współpracy zespołowej. Umożliwiamy zdobycie potrzebnych uprawnień, pomagamy udoskonalać umiejętności techniczne i cyfrowe.

Wspólne posiłki
Każdego dnia możesz korzystać z dofinansowanych posiłków w naszych firmowych stołówkach.

Zdrowie
Oferujemy Ci profesjonalną opiekę zdrowotną z pakietami medycznymi do wyboru.

Rozrywka
Po pracy masz szansę skorzystać z dofinansowania do wypoczynku – oferujemy: karty Multisport, bilety do kina, na basen oraz na wybrane imprezy kulturalne (przedstawienia, koncerty).

Przedszkola i żłobki
Dla dzieci naszych pracowników otworzyliśmy kreatywne przedszkola w Dąbrowie Górniczej i Krakowie! W cenę czesnego wliczone są codzienne zajęcia z j. angielskiego, rozszerzony program zajęć artystycznych i naukowych, liczne metody wspierania rozwoju dziecka oraz opieka logopedy i psychologa.

Oferujemy również dofinansowania do żłobków i przedszkoli.

Wypoczynek
Chętnie dofinansujemy Twoje wczasy pod gruszą, a także wycieczki rekreacyjne.

Premie i nagrody
U nas możesz liczyć na tradycyjny dodatek z okazji Dnia Hutnika, a także comiesięczne premie, nagrody roczne i świadczenia świąteczne.

Przyszłość
Mamy dla Ciebie również Pracowniczy Program Emerytalny - w całości opłacany przez pracodawcę.

To nie wszystko
Możesz również skorzystać z innych benefitów, np. niskooprocentowanej pożyczki mieszkaniowej, programów prozdrowotnych, z programu mini grantów- możesz wspierać również swoją społeczność i starać się o dofinansowanie do różnych projektów społecznych, a także uczestniczyć w działalności wolontaryjnej naszych fundacji – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”