Nagroda dla ArcelorMittal Poland za 20 lat działalności na rzecz innowacyjnego i odpowiedzialnego hutnictwa

Kapituła Polska Press Grupa przyznała wyróżnienie dla ArcelorMittal Poland za 20 lat działalności na rzecz innowacyjnego i odpowiedzialnego hutnictwa. 9 maja, podczas gali towarzyszącej wydarzeniom Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odebrali ją w imieniu firmy: Czesław Sikorski, wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzający ds. logistyki i produkcji koksu oraz Aleksandra Kania, country manager, dyrektor ds. współpracy z instytucjami państwowymi i partnerami strategicznymi.

Czesław Sikorski, wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzający ds. logistyki i produkcji koksu

W tym roku świętujemy 20-lecie naszej działalności w Polsce. W ciągu tych dwóch dekad zainwestowaliśmy w nasze oddziały ponad 10,5 mld zł i mogę śmiało powiedzieć, że te projekty pozwoliły nam zmienić polskie hutnictwo. Konsekwentne działania zmierzające nie tylko do poszerzenia naszego asortymentu, ale także ograniczenia naszego wpływu na środowisko pokazują, jak bardzo zależy nam na obecności w Polsce i produkcji stali właśnie nad Wisłą. Cieszę się, że nasz wysiłek i wkład w polską gospodarkę w ciągu tych 20 lat został zauważony i doceniony.

Aleksandra Kania, country manager, dyrektor ds. współpracy z instytucjami państwowymi i partnerami strategicznymi ArcelorMittal Poland

Hutnictwo jest bardzo ważną częścią polskiej gospodarki, a stal strategicznym surowcem dla kolejnych pokoleń. Jesteśmy dumni z tego, że przyczyniliśmy się do rozwoju naszego rodzimego przemysłu i mimo trudności, z jakimi ostatnio boryka się cała branża, wdrażamy w naszych oddziałach inteligentne systemy i innowacyjne rozwiązania, by stać się nie tylko bardziej konkurencyjną firmą, ale również odpowiedzialnym i solidnym pracodawcą, partnerem biznesowym i sąsiadem.

Na zdjęciu przedstawiciele naszej firmy wraz z wojewodą śląskim Markiem Wójcikiem

Wróć button-arrow

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”